LIJEPE VIJESTI ZA VOZAČE

Završeno je asfaltiranje dionice u centru Visokog u okviru projekta rekonstrukcije i modernizacije regionalne ceste Visoko – Kiseljak.

Ministarstvo za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline Zeničko-dobojskog kantona završilo je asfaltiranje dionice u centru Visokog u okviru projekta rekonstrukcije i modernizacije regionalne ceste Visoko – Kiseljak.

Radovi su izvedeni na dionici dugoj oko 550 metara, dok ukupna vrijednost investicije iznosi oko 700 hiljada KM. U okviru projekta izvršena je i rekonstrukcija svih mreža koje se nalaze unutar trupa ceste.

Lokaciju izvedenih radova obišli su ministar Adnan Šabani, zastupnik u Skupštini Zeničko-dobojskog kantona Alen Kapković, vijećnik Admir Babić te vršilac dužnosti direktora Kantonalne direkcije za ceste Albin Čatić.

Ministar Šabani istakao je da se ovim projektom unapređuje sigurnost i kvalitet saobraćajne infrastrukture u Visokom.

„Pored modernizacije same saobraćajnice, izvršena je i rekonstrukcija kompletne infrastrukture unutar trupa ceste, što predstavlja dugoročno i kvalitetno rješenje za građane“, izjavio je ministar Šabani.

Vijesti

STRAVIČAN I POTRESAN DOGAĐAJ

PSI LUTALICE POKLALI DESET OVACA U VLASNIŠTVU PORODICE SEMIĆ

VRIJEDNI PROJEKTI

Intenzivirani radovi u Mjesnoj zajednici Goduša

38 studijskih programa na osam fakulteta

UNZE raspisao konkurs za prijem 872 brucoša za akademsku 2026/2027

s ciljem zaštite zdravlja i sigurnosti

Ministar Delić pozvao poslodavce da zaštite radnike tokom ekstremno visokih temperatura

tri posebna događaja

Gradska uprava Visoko: Visoko je centar regije

ulica Čaršijska Početak 21 sat

Bosna i Hercegovina protiv Katara za historijski plasman u nokaut fazu Svjetskog prvenstva

Vezane vijesti

STRAVIČAN I POTRESAN DOGAĐAJ

PSI LUTALICE POKLALI DESET OVACA U VLASNIŠTVU PORODICE SEMIĆ

VRIJEDNI PROJEKTI

Intenzivirani radovi u Mjesnoj zajednici Goduša

38 studijskih programa na osam fakulteta

UNZE raspisao konkurs za prijem 872 brucoša za akademsku 2026/2027

s ciljem zaštite zdravlja i sigurnosti

Ministar Delić pozvao poslodavce da zaštite radnike tokom ekstremno visokih temperatura