povodom Dana policije MUP-a ZDK

Odigran turnir u odbojci za žene

U okviru programa obilježavanja “15. maja, Dana policije Zeničko-dobojskog kantona” održano je takmičenje u disciplini odbojka za žene.

Turnir je protekao u fer i sportskoj atmosferi, uz izražen takmičarski duh, međusobno uvažavanje i kolegijalnost, čime je još jednom potvrđeno zajedništvo i profesionalna povezanost policijskih službenika Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona.

Učešće na turniru uzelo je deset ekipa, a prvo mjesto osvojile su odbojkašice Policijske stanice Kakanj, dok su drugoplasirane bile odbojkašice Policijske stanice Zavidovići.

Ekipa  Policijske stanice Olovo osvojila je treće mjesto.

Za najbolju odbojkašicu turnira proglašena je Mirzeta Nikolić iz Policijske stanice Kakanj, dok je priznanje za “fair play ekipu” pripalo ekipi Uprave policije.

Vijesti

SAOPĆENJE ZA JAVNOST

Policija ZDK sankcionisala 24 vozača zbog obijesne vožnje

Počela sezona

Sve više pacijenata zbog ujeda krpelja, ljekari apeluju na oprez

Ministarstvo finansija ZDK

Programsko budžetiranje ključna tema sastanka

SJEĆANJE NA HEROJE

OBILJEŽENA 34. GODIŠNJICA POGIBIJE RATNOG HEROJA, NEDŽADA DURAKOVIĆA DŽADANA

FONDACIJA

Naučni radovi objavljeni u šest međunarodnih časopisa donose dokaze o mogućoj najstarijoj podze...

FONDACIJA

Gledanje utakmice bh. reprezentacije u parku “Ravne 2”

Vezane vijesti

SAOPĆENJE ZA JAVNOST

Policija ZDK sankcionisala 24 vozača zbog obijesne vožnje

Počela sezona

Sve više pacijenata zbog ujeda krpelja, ljekari apeluju na oprez

Ministarstvo finansija ZDK

Programsko budžetiranje ključna tema sastanka

SJEĆANJE NA HEROJE

OBILJEŽENA 34. GODIŠNJICA POGIBIJE RATNOG HEROJA, NEDŽADA DURAKOVIĆA DŽADANA