Radovi na izgradnji nove zgrade Hitne pomoći u Visokom napreduju planiranom dinamikom i velikim intenzitetom.
“Jučer je uspješno salivena ploča, čime je završen još jedan važan segment grubih građevinskih radova. Hvala svima koji su se uključili u ovaj hairli projekat, a još ima prostora i za sve ostale koji su zainteresovani”, poručio je gradonačelnik Mirza Ganić putem svoje FB stranice.
RTV Visoko/Visoko.co.ba