Susret u Visokom

Učenici prve generacije Ekonomske škole u Visokom obilježili 46. godišnjicu mature

U subotu su se u Visokom sastali nekadašnji učenici prve generacije Ekonomske škole, koji su na taj način željeli obilježiti 46. godišnjicu od mature. U pitanju je generacija koja je u školu krenula školske 1976/77. a srednjoškolsko obrazovanje završila školske 1979/80.

Zanimljivo je da ova generacija nije imala matursko večer, jer je u to doba vladala žalost zbog smrti Josipa Broza Tita, a sastali su se ponovo tek na 10. godišnjicu mature. Nakon 36 godina ponovo su se sastali u Visokom, a pogledajte kako je prošla “prozivka” učenika u učionicama današnje Gimnazije.

RTV Visoko/Visoko.co.ba/Neven K.

Vijesti

SAOPĆENJE ZA JAVNOST

Policija ZDK sankcionisala 24 vozača zbog obijesne vožnje

Počela sezona

Sve više pacijenata zbog ujeda krpelja, ljekari apeluju na oprez

Ministarstvo finansija ZDK

Programsko budžetiranje ključna tema sastanka

SJEĆANJE NA HEROJE

OBILJEŽENA 34. GODIŠNJICA POGIBIJE RATNOG HEROJA, NEDŽADA DURAKOVIĆA DŽADANA

FONDACIJA

Naučni radovi objavljeni u šest međunarodnih časopisa donose dokaze o mogućoj najstarijoj podze...

FONDACIJA

Gledanje utakmice bh. reprezentacije u parku “Ravne 2”

Vezane vijesti

SAOPĆENJE ZA JAVNOST

Policija ZDK sankcionisala 24 vozača zbog obijesne vožnje

Počela sezona

Sve više pacijenata zbog ujeda krpelja, ljekari apeluju na oprez

Ministarstvo finansija ZDK

Programsko budžetiranje ključna tema sastanka

SJEĆANJE NA HEROJE

OBILJEŽENA 34. GODIŠNJICA POGIBIJE RATNOG HEROJA, NEDŽADA DURAKOVIĆA DŽADANA