I ove godine, u terminu od 20. do 27. augusta, u Visokom će biti održan tradicionalni “Kulin ban fest”. Organizator je NVO “Setup” uz podršku Gradske uprave i sponzora, a organizatori najavljuju ponovo brojne sadržaja za sve.
Prema riječima Azre Ohran-Zubić iz visočkog Setupa, biće tu mnoštvo radionica za najmlađe, zatim dva koncerta, dodjela Povelja Kulina bana, kao i dio filmskog sadržaja sa ovogodišnjeg SFF-a.
Više o svemu tome govori upravo Azra Ohran-Zubić u priloženom videu:
RTV Visoko/Visoko.co.ba/Neven K.