Talentovani golman visočkog kluba, Dino Šabanović, odlučio je da produži saradnju sa RK “Bosna Visoko Ekoenergija” na još dvije godine.
Ovo je u par dana već četvrti novi potpis za rukometni klub iz Visokog, a nakon što su produženje ugovora potpisali Stamenković, Urta i Zečević.
“Našem Dini želimo mnogo sreće I uspjeha i što više odbrana”, poručili su iz visočkog kluba.
RTV Visoko/Visoko.co.ba